Uğur Yıldıran Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Uğur Yıldıran kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. bu yazımızda ise ayrıca Uğur Yıldıran’dan söz edeceğiz.

Uğur Yıldıran Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Temmuz 1981 tarihinde dünyaya gelen Uğur Yıldıran, lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuğunun yanı sıra dansçı olarak da bilinmektedir. Uğur Yıldıran, 2009 Eurovision yarışmasında Hadise’nin seslendirdiği ”Düm Tek Tek” adlı şarkıda arkada dansçı olarak sahne almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Filinta adlı dizide ”Garbis” karakterine hayat vererek yaşamıştır. 2016 senesinde ise ”İçerde” adlı dizide Selim karakterini canlandırmıştır. Çukur dizisinde Kemal rolünde oynayan Uğur Yıldıran, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Uğur Yıldıran, Mustafa Yıldıran ile evlidir.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

YılAdıRolKanal
2014-2015FilintaGarbisTRT 1
2016-2017İçerdeSelimShow TV
2017-2019, 2021ÇukurKemal Yaman / Maskeli NinjaShow TV

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Uğur Yıldıran 1.75 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Uğur Yıldıran, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Uğur Yıldıran hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle