Safa Sarı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Safa Sarı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Safa Sarı’dan söz edeceğiz.

Safa Sarı Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Haziran 1992 senesinde İstanbul’un Üsküdar ilçesinde dünyaya gelen Safa Sarı, lise eğitimini ise Kaynarca Şevket Sabancı Lisesi’nde tamamlamıştır. 2013 senesinde Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada Feyyaz ve Erhan ile beraber yarışmış ve finale kadar yükselmiştir. Ardından Yılmaz Erdoğan’ın dikkatini çeken Safa Sarı, daha sonra oyunculuk eğitimleri almış ve Biri Bana Baba Dedi adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Çok Güzel Hareketler 2 adlı projede yer alan Safa Sarı, aynı zamanda Organize İşler: 2 adlı filmde görev almıştır. Başarılı oyuncu Safa Sarı söz konusu dizide Bensu Soral, Ezgi Mola, Kıvanç Tatlıtuğ, Okan Çabalar gibi oyuncularla beraber rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Aslı İşler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Safa Sarı 1.81 m boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Safa Sarı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Safa Sarı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Oğuzhan Yarımay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Safa Sarı ile İlgili Aramalar

Google’da Safa Sarı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Safa Sarı kimdir Safa Sarı kardeşi Safa Sarı Sevgilisi Safa Sarı Taklit Safa Sarı Yetenek Sizsiniz Safa Sarı kaç Kilo Safa Sarı oynadığı diziler Safa Sarı Eşi

İlginizi Çekebilir:  CHP’li Banu Özdemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara