Ümran Avcu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Çocuğu?

Ümran Avcu Kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, kilosu kaç, hangi burç, mesleği ne, Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ümran Avcu’dan söz edeceğiz.

Ümran Avcu Kimdir?

  • Instagram ve Tiktok Fenomeni

Kısa süre içinde ani bir şekilde sosyal medya üzerinde ünlenen Ümran Avcu, 7 Şubat 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Malatyalıdır. Burcu Kovadır. 28 yaşında olan fenomen Ümran Avcu’nun asıl mesleği sigortacılıktır. Erken yaşta okuma-yazma öğrendiğini, 7 yaşında 1. ve 2. sınıfı atlayıp direk 3. sınıftan okumaya başladığını belirten fenomen, maddi sıkıntılardan dolayı 16 yaşındayken stajyer olarak başladığı sigortacılık şirketinde 10 yıl çalışmıştır.

Ümran Avcu’nun fenomen olmaya karar vermesi ailesi sayesinde olmuştur. Ailesinin sürekli telefonla ilgilenmesinden esinlenerek video içerikleri üretmeye başlayan Ümran Avcu, ilk olarak Tiktoka video üretmiştir. Daha sonra, “Umrantoo” adıyla Instagram’da İçerik çeken Ümran Avcu’nun bu kadar ünlenmesinin en büyük nedeni, gerçek aile ilişkilerinden bahsediyor olması. Kare şeklindeki yüz efekti ile samimi videolar üreten Ümran Avcu, 4 Aralık 2016 yılında Gökhan Avcu ile evlenmiştir. Şu an taze anne olan Ümran Avcu’nun Ata Deha isminde oğlu vardır. Instagram hesabında 1.3 milyon takipçi sayısına ulaşan Ümran Avcu, bu aralar oğluyla ilgilendiği için çok fazla paylaşım yapmıyor. Boy ve kilosu bilinmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle