Biyografi

Umut Kaplıca Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Umut Kaplıca kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Umut Kaplıca’dan söz edeceğiz.

Umut Kaplıca Kimdir?

  • Oyuncu.

2016 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Umut Kaplıca, ilk oyunculuk deneyimini ise ”İyilik” adlı dizide Batu karakterine hayat vererek yaşamıştır. Oyunculuk çalışmalarına İstanbul Çocuk Ajansı bünyesinde sürdüren Umut Kaplıca, başarılı bir oyunculuk sergilemektedir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • İyilik (Batu, TV Dizisi 2022)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Umut Kaplıca, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı çocuk oyuncu Umut Kaplıca hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, erişim tarihi: 10 Mayıs 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi