Ekonomi

Vakıfbank Operasyon Ne Demek?

Kelime anlamı olarak operasyon, işlem demektir. Fakat bankacılıkta da sıklıkla kullanılan bir terimdir. Bankalarda operasyon birimi vardır. Her bankanın bünyesinde barındırması gereken bir birimdir. Operasyonun amacı, gelen müşterilerin beklentilerini karşılamak ve ihtiyaçlarını gidermektir.  Bir bankada birden çok operasyon biriminde çalışan bulunmaktadır. Bankaların operasyon bölümünde çalışan insanlar üniversite eğitimlerinin yanı sıra bankadan bankaya sorularının değiştiği bir sınava girmek zorundadır. 

Vakıfbank operasyon ise, bankanın içinde bulunan iki birimden biridir. Diğeri satış birimidir. Vakıfbank operasyon, bankadaki müşterinin fazlalığına göre kasa açma, fatura yatırma işlemlerini gerçekleştirme, para transfer işlemleri gibi birçok işlemi yapmaktadır. Genellikle sıcakkanlı ve güler yüzlü insanlardır. Genellikle gişede duran ve gişe işlemlerini yapan kişilerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi