Volkan Murat Benli Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Volkan Murat Benli kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Volkan Murat Benli’den söz edeceğiz.

Volkan Murat Benli Kimdir?

  • Oyuncu.

1971 yılında Ankara’da dünyaya gelen Volkan Murat Benli, Bahçelievler Deneme Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini de Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Sivas ve Adana tiyatrolarında uzun müddet görev alan Volkan Murat Benli, Deniz Yıldızı adlı dizide de Celal karakterine hayat vermiştir. Benli, Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide de Mümtaz rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Volkan Murat Benli, evlidir ve iki çocuk babasıdır.

Volkan Murat Benli

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Volkan Murat Benli, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Volkan Murat Benli hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.