Biyografi

Hakan Vanlı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hakan Vanlı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hakan Vanlı’dan söz edeceğiz.

Hakan Vanlı Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Mart 1963 tarihinde dünyaya gelen Hakan Vanlı, lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Hakan Vanlı, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Hakan Vanlı, ayrıca Kalbimdeki Deniz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde de rol almıştır.

Hakan Vanlı

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hakan Vanlı 1.80 m boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hakan Vanlı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hakan Vanlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds