Tiktok Fenomeni Kırmızı Oje Fatma Kılıç Kimdir? Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Fatma Kılıç kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca kırmızı oje kullanıcı adıyla bilinen Fatma Kılıç’tan söz edeceğiz. 

Fatma Kılıç Kimdir? 

Özellikle sosyal medya platformu Tiktok’ta çektiği komik videoları ile gündeme gelen Fatma Kılıç’ın gündelik hayatında hangi işle meşgul olduğu bilinmiyor. 

Kaç Yaşında? 

İlginizi Çekebilir:  Essum Aslan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Çektiği Videolar ile ilgi uyandıran Fatma Kılıç hakkında en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. Sosyal medya platformu Tiktok’ta özellikle yaşı ile alay edilen Fatma Kılıç 2 Temmuz 1991 doğumlu. Yani 28 yaşında. Takipçileri ise yaşından daha büyük gösterdiği konusunda ısrarcı olsa da yaşını ve doğum tarihini bir videosunda dile getirmişti. 

Evli mi? Sevgilisi var mı? 

İlginizi Çekebilir:  Abdullah Tiryaki Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Hakkında en çok merak edilen sorular arasında da evli olup olmadığı sorusu yer alıyor. Fatma Kılıç’ın iki kız çocuğu var. Önceki evliliğinden olan iki kızını da videolarında göstermiyor. Doğanay isminde bir de erkek arkadaşı olmuş ancak daha sonra birlikteliklerine son vermişlerdi. Sevgilisi Doğanay’ın kendisinden 10 yaş küçük olması da yine takipçileri arasında alay konusuna dönüşmüştü. Kırmızı Oje Fatma Kılıç’ın yakın arkadaşı Eylem ile Doğanay ise öz kardeş. 

İlginizi Çekebilir:  Yasemin Nil Yüksel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Tiktok Fenomeni Fatma Kılıç ile İlgili Aramalar 

Fatma Kılıç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; kırmızı oje boy, kırmızı oje fatma kılıç kim, kırmızı oje fatma kılıç yaş, kırmızı oje fatma kılıç ne iş yapıyor, kırmızı oje fatma kılıç kızı, kırmızı oje fatma nereli. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi