Otomobil

Volta RM5 Su Soğutmalı mı?

Büyük gövdesi ve şık tasarımı ile bu motor kesin su soğutmalıdır dedirttiren cinsten olabilir. Ancak Volta markasının RM5 modelleri hava soğutmalıdır. Bu da birçok dezavantajı beraberinde getirmektedir. En basitinden bu motosiklet ile uzun yola çıkmanız imkansız olacaktır. Kullanım esnasında olumsuz birçok etkisinden daha bahsedebiliriz ancak detaylı olarak başka bir makalemizde bahsedeceğiz.

Eğer bir RM5 modeli almak için araştırma yapıyorsanız etrafınızda bu motoru kullananlara bir kez daha sorduktan sonra oturup düşünmenizi öneririz. Kesinlikle alınmaz şeklinde bir tavsiye ile yaklaşmak haksızlık olsa da bu motosikletler fazlasıyla arıza problemi yaşamakta ve bu konuda yüzlerce şikayet almaktadır. Bir scooter alırken görünüş ve heybetinden çok içerdiği mühendislik teknolojisine dikkat etmeniz çok daha iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi