Otomobil

Volvo S40 2011 AUX Girişi Nerede?

Volvo’nun C sınıf otomobillerinden birisi olan Volvo S40 2011 model yüksek performans motorlarına sahip olan bir araçtır. Aracın beygir gücü 115 Hp’ye kadar çıkarken torku 270 Nm.’de kalıyor. Harika bir araç tasarımına sahip olan bu otomobil özellikle şehir içerisinde gösterdiği performansla bilinmektedir. Uzun yolda da rahat bir kullanıma sahip olan Volvo, sürücülerinin sağlığını korumak için koltuktan direksiyon tutumuna kadar her şeyi düşünmüştür.

2011 modeller eski model olduğu için araç içinde teyp bulunmaktadır. Bazı sürücüler bu durumdan rahatsız olarak AUX girişinden faydalanmak isteyebiliyor ve nerede olduğunu bilmiyorlar. O yüzden bugün sizlere Volvo S40 2011 AUX Girişi Nerede sorusunu yanıtlayacağız. 

Volvo S40 2011 modellerinde bir önceki modellere göre teknik bölümlerde oldukça az değişiklik bulunmaktadır. Burada değineceğimiz AUX girişi de hemen hemen aynı noktada kalıyor. Yani AUX girişi teyp kısmının arka tarafında bulunmaktadır. Burayı çıkardıktan sonra AUX kablosunu takarak dilediğiniz müzikleri dinlemeye başlayabilirsiniz. Eğer ki konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz kendi başınıza yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi