Otomobil

Volvo S60 Koltuk Isıtma Düğmesi Nerede?

Volvo S60, Volvo’nun 2000 senesinden bu yana ürettiği eşsiz bir sedan modelidir. Tasarım ve geliştirme konusunda harika adımlar atan şirket pazarlama konusunda da sürücülerini etkilemeyi başarmıştır. Araç içerisinde hiçbir modelde gözükmeyen özellikler yer alıyor. Bu modellerden bir tanesi de ‘’Koltuk Isıtma’’ sistemidir. Bu sistemi soğuk kış günlerinde kullanarak kendinizi ısıtabilirsiniz.

Koltuk ısıtma seçeneği kullanımda olduğu taktir de oldukça az bir derecede yakıt harcar. Yani rahatlıkla sistemi kullanabilmeniz mümkündür. Peki bu sistemi nasıl aktif edeceğiz? Bu yazımızda sizlere Volvo S60 Koltuk Isıtma Düğmesi Nerede sorusunu yanıtlayacağız.

Volvo S60 Koltuk Isıtma Düğmesi iki farklı yerde bulunmaktadır. İlk olarak orta gösterge elemanlarının olduğu bölgede yer almaktadır. Burada yani klima sırasının olduğu yerde sol ve sağ bölgeleri takip ettikten sonra koltuk simgesi karşınıza çıkacak. Buna bir kere basarak işlevi aktif hale geçirebilirsiniz. İkinci olarak ise direkt klimanın olduğu yerden açabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.