Wefood İle Organik Ve Glutensiz Unlar Artık Sofranızda

Doğal ürünlere ulaşmanın bir hayli zor olduğu günümüzde şüphesiz ki her birey hem bu ürünlere hem de kaliteli tedarikçi ve üretici markalara ulaşmakta güçlük çekmekte aynı zamanda ihtiyaç duymaktadır. Bizlerde yaptığımız hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı ürünlerimizi sizin istifadenize sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Tamamen doğal glütensiz ve organik olan ürünlerimiz yediden yetmişe güvenle tüketilebilir ve tamamıyla doğallığın verdiği aroması ve eşsiz lezzeti ile damağınızda iz bırakırken hem de sağlığınızı korumanıza büyük destek verecektir. Özellikle günümüzde endüstriyel olarak hazırlanan ürünlerin tümündeki bu anlayış sağlığımızı uzun vadede bozduğu gibi aynı zamanda genetiğiyle oynanmış ürünlerden elde edilen unlarda yine sağlığımızı olumsuz etkileyebilmektedir. Bunun için telaşlanmanıza gerek yok, biz Wefood ailesi olarak doğal ortamında ilaç ve herhangi bir zararlı bileşen kullanılmadan üretilen tamamıyla organik un ve sayısız mamullerimizi sizlerin sofranıza kadar getirmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Keçiboynuzu Ununun Faydaları Nelerdir?

Wefood ailesi olarak özenle hazırlayıp sofralarınıza kadar getirdiğimiz ve binlerce yıllık geleneğin bir ürünü olan keçiboynuzu unu içerdiği protein, fosfor, magnezyum, çinko gibi mineraller ile A, B, D ve E vitaminlerinin yanı sıra gündelik ve düzenli kullanımında özellikle sindirim sisteminin rahat çalışması ve midenin sağlıklı faaliyet gösterebilmesini büyük oranda sağlamaktadır. Keçiboynuzu unu özellikle sindirim rahatsızlıkları ile başı dertte olan bireylerde hazımsızlık, mide ağrıları ve çeşitli mide kramplarını hatırı sayılır oranda düzenlediği bilinen bir gerçektir.

Karabuğday Ununun Faydaları Nelerdir?

Günümüzde organik ve yüksek protein içeren gıdaların popülerleşmesiyle ismini sıklıkla duyduğumuz Kara Buğday unu özellikle glüten içermemesi ve düşük yağ içermesiyle hem sporcuların hem de formunu korumak isteyen bireylerin fazlasıyla tüketmeyi tercih ettiği bir ürün. Özellikle içeriğinde bulunan rutin sayesinde kolesterol düşürücü etkisiyle beraber kalp dostu olan karabuğday unu devamlı tüketimlerde hipertansiyonu önemli ölçüde düşürdüğü bilimsel bir veridir. İçeriğinde yer alan antioksidan ve bileşenler ile göğüs kanseri başta olmak üzere bir çok enfeksiyon hastalığına iyi gelmektedir. Karabuğday içeriğinde bulunan B1,B3,B5 ve B9 vitaminleri sayesinde kırışıkları önleyerek güçlü saç ve deri oluşumuna katkı sağlar.

Fındık Ununun Faydaları nelerdir?

Cennet vatanımızda hasat vakti dalından bin bir zahmet ile toplanan fındıklar sağlıklı birer atıştırmalık olarak yüzyıllardır cinsel gücün önemli bir sembolü olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle çiğ fındıktan üretilen fındık unu yüksek oranda antioksidan barındırdığı için nesiller boyu insanımızın bitkisel protein kaynaklarından biri olmakla birlikte içerdiği E vitamini ile kalp ve damar hastalıklarına tavsiye edilen bir mucize. İçeriğinde bulunan yüksek oranda kalsiyum ve lifli yapısıyla bağırsak hareketlerinin düzenlenmesi ve dikkat eksikliğinin kısa zamanda üstesinden gelinebilmesi için kullanılan geleneksel bir şifa kaynağı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.