Ezgi Hocaoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Ne İş Yapıyor?

Ezgi Hocaoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yarışmacıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ezgi Hocaoğlu’ndan söz edeceğiz.

Ezgi Hocaoğlu Kimdir?

  • Yarışmacı.

22 Temmuz 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ezgi Hocaoğlu, 5 ile 16 yaşları arasında artistik jimnastik sporu ile profesyonel olarak meşgul olmuştur. Türkiye Jimnastik Federasyonu’ndan da pilates eğitmenliği belgesine sahip olan Ezgi Hocaoğlu, ayrıca lisans eğitimini de Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ezgi Hocaoğlu, Survivor 2020’de Ünlüler takımında yer almıştı. Hocaoğlu şimdilerde ise Survivor All Satar 2022’de yedek yarışmacıdır. Ezgi Hocaoğlu, evlidir ve bir çocuğu vardır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ezgi Hocaoğlu 1.65 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ezgi Hocaoğlu, yarışmacı olarak da kariyerine de devam etmektedir. Ezgi Hocaoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle