Yağızcan Konyalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Yağızcan Konyalı kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yağızcan Konyalı’dan söz edeceğiz.

Yağızcan Konyalı Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Eylül 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Yağızcan Konyalı, lisans eğitimini İstanbul’da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2006 yılında gösterime giren “İlk Aşk” filmi ile yaşayan Yağızcan Konyalı, aynı zamanda “Takım: Mahalle Aşkına” adlı filmle Altın Portakalda jüri özel ödülü kazanmıştır.

Başarılı oyuncu Yağızcan Konyalı’nın ilk dizi deneyimini ise “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizi ile yaşamıştır. Yağızcan, asıl popülaritesini ise Adı Mutluluk adlı dizide oynadığı Zeki karakteri ile yakalamıştır. Ayrıca Bizim Hikaye adlı dizide oynadığı Rahmet karakteri de kariyerinin önemli basamakları arasında yer alıyor. Başarılı oyuncu Yağızcan Konyalı, son olarak Aşk Ağlatır adlı dizide Rüzgar karakterini canlandırmıştır.

Boyu ve Kilosu?

Başarılı ve ödüllü oyuncu Yağızcan Konyalı, özellikle Adı Mutluluk ve Bizim Hikaye gibi dizilerde sergilediği performansla göz doldurmuştur. 28 yaşındaki başarılı oyuncu, 1.77 cm boyundadır ve 75 kilodur.

Yaşamını İstanbul’da sürdüren Yağızcan Konyalı, aynı zamanda Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Yağızcan Konyalı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir, sevgilisi var mı gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Yağızcan Konyalı ile İlgili Aramalar

Google’da Yağızcan Konyalı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.