Naz Frambuaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Naz Frambuaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Naz Frambuaz’dan söz edeceğiz.

Naz Frambuaz Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1994 yılında dünyaya gelen Naz Frambuaz, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Kullanıcı ismi olarak ‘Frambuaz’ adını kullanmaktadır.

Özellikle Twitch üzerinde yaptığı canlı yayınları ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Naz Frambuaz, bir dönem SnapChat adlı uygulamada da popüler hale gelmişti. Naz Frambuaz, aynı zamanda Instagram, Twitter, Youtube gibi kanallarda da paylaşımlarına devam etmektedir ve bu platformlarda popülerdir. Güzel isim ayrıca Algida Boom Boom Noobstar adlı yarışmada sunuculuk yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Spor Spikeri Hande Sarıoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Twitch platformunda PUBG oyunu ile sükse yapan Naz Frambuaz, 2018 yılında başladığı bu maceraya halen devam etmektedir. Twitch yayınlarının popüler olmasının ardından YouTube’da videolar çekmeye başlamıştır. 2019 yılında Berk Alan yönetmenliğindeki Sar Başa adlı sinema filminin kadrosunda görev yapmıştır. Söz konusu filmde Alper Rende, Kemal Can Parlak, Ali Biçim, Bilge Su Işık, Alparslan Özmolyer gibi isimlerle beraber oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Münibe Millet Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Sevgilisi?

Boyu ve Kilosu

  • Sosyal medya fenomeni Naz Frambuaz 1.65 boyunda ve 48 kilodur.

Vücudunun çeşitli yerlerinde dövmelerinin olduğunu ve bu nedenle pişman olduğunu dile getiren Naz Frambuaz, Instagram’dan aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Naz Frambuaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, gerçek soyadı nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu Kimdir?

Naz Frambuaz ile İlgili Aramalar

Google’da Naz Frambuaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Naz frambuaz ifşa Naz Frambuaz gerçek soyadı Naz frambuaz ekşi Naz frambuaz AYAK Kübra Gürevin Naz frambuaz Twitter Naz frambuaz 18 Naz frambuaz merve

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara