Yandex Mail ile E-Postalarınız Güvende!

Dünyaca ünlü arama motoru Yandex’ in kullanıcılarına sunduğu ücretsiz bir çok hizmet bulunmaktadır. Bu servislerden birisi de yandex mail hizmetidir. Kolay kayıt olunabilmesi, hızlı olması ve her yerden ulaşılabilmesi nedeniyle en çok tercih edilen e-posta sağlayıcılarındandır.

Yandex Mail Özellikleri

Gmail, Outlook, Yahoo gibi büyük e posta servislerinin yanında bir çok pozitif özelliği bulunmaktadır. En ilgi çekici özellikleri ;

Sınırsız mail alanı
25 gb drive alanı
Spam koruması
Virüs koruması
Otomaik mail gönderme

Nasıl Hesap Açılır?

Yandex mail hesabı açmak tamamen ücretsizdir. Bir kaçdakika içerisinde yeni bir e-posta açabilirsiniz. https://passport.yandex.com.tr/  adresine giderek hesap açma işlemini başlatabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz, doğum tarihiniz ve telefon numaranız yeterlidir. Telefon numarası olmadan da hesap açabilirsiniz. 

Mail gönderme

Hesap açtıktan sonra gelen kutusuna giderek yeni bir mailgönderebilirsiniz. Sol yukarıda bulunan e-posta yaz bağlantısına tıklayarak mail gönderme işlemini yapabilirsiniz. Her bir e- postaya 30 mb dosya ekleyebilirsiniz. Daha büyük dosyaları mail olarak göndermek istiyorsanız yandex drivehesabınızı kullanabilirsiniz. Bu hesap sayesinde önemli dosya, resim ve videoları yedekleyebilirsiniz.

Yandex mail hesabınıza gelen bütün e-postalar otomatik olarak virüs ve spam kontrolünden geçmektedir. Bu nedenle virüs bulaşmasından korunmaktasınız. Gelen e-postalara otomatik olarak cevap verebilir. Hatta mail gönderirken e-kart bile ekleyebilirsiniz. 

Kaynak : yandex mail giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.