Aslı Özdel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Aslı Özdel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aslı Özdel’den söz edeceğiz.

Aslı Özdel Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aslı Özdel, Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nden mezun olan Aslı Özdel, lisans eğitimine ise İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Moda Tasarımı Bölümü’nde devam etmiş ardında da New York’ta makyaj eğitimleri almıştır. Daha sonra Türkiye’ye dönen Aslı Özdel, YouTube’da makyaj üzerine videolar çekmeye başlamış ve kısa sürede popüler hale gelmiştir. Aslı Özdel, Vedat Behar ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ben Bilirim Sunucusu Alper Ateş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal Medya Hesapları

29 yaşındaki sosyal medya fenomeni, Instagram üzerinden aktif paylaşımlarda bulunmaktadır. Aslı Özdel’in bu platform üzerinde 200 binden fazla takipçisi vardır. Ayrıca YouTube’a 2014 yılında katılan Aslı Özdel’in burada ise 260 binden fazla abonesi vardır. Videoları toplamda 30 milyondan fazla izlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  A Spor Yorumcusu ve Spikeri Ali Baransel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Yaşamına İstanbul’da devam eden sosyal medya fenomeni Aslı Özdel hakkında merak edilen boyu kilosu, annesi babası kardeşleri kimdir, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aslı Özdel ile İlgili Aramalar

Google’da Aslı Özdel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; aslı özdel aslen nereli, aslı özdel kimdir nerelidir, aslı özdel kaç yaşında, aslı özdel eşi kimdir, aslı özdel çocuğu, aslı özdel instagram, aslı özdel youtube, aslı özdel boy kilo

İlginizi Çekebilir:  Sezin Karameşe (Sezin Erkek) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara