Görkem Karman Abat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Görkem Karman kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı oyuncu ve sosyal medya fenomenlerinin biyografilerini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Görkem Karman’dan söz edeceğiz.

Görkem Karman Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.
İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Berke Abraş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Görkem Abat ya da Görkem Karman 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Özellikle YouTube üzerinde çektiği makyaj videoları ile dikkatleri üzerine çeken Görkem Karman, daha sonra çeşitli sosyal medya platformlarında da popüler hale gelmiştir. Sezgi Abat ile evlenen Görkem Karman’ın Mercan adında bir kızı vardır. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Görkem Karman Abat’ın Instagram üzerinde 350 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. 20 Aralık 2012’de YouTube hesabını açan Görkem Karman’ın bu platform üzerinde de 450 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Görkem Karman’ın videoları toplamda 70 milyondan fazla izlenme almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Ayhan Juan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

28 yaşındaki sosyal medya fenomeni aktif olarak paylaşımlarda bulunmaktadır. Görkem Karman Abat hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Görkem Karman ile İlgili Aramalar

Google’da Görkem Karman Abat ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; görkem karman – youtube Görkem Karman kimdir Görkem karman kavga Görkem karman süslü, görkem abat kaç yaşında, görkem abat doğum tarihi

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Emin Yalman Kimdir? Hayatı ve Kişiliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara