Biyografi

Yaren Çakar Kimdir? Kaç Yaşında? Ali Yiğit Buruk’a Ne Dedi?

Yaren Çakar kimdir, nede gündem oldu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Yaren Çakar’dan söz edeceğiz.

Yaren Çakar Kimdir?

Sosyal medya platformu Twitch üzerinden yaptığı yayınlarla tanınmaktadır. Son olarak Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk’un oğlu Ali Yiğit Buruk hakkında sarf ettiği sözlerle gündeme gelmiştir. Sosyal medyaya yansıyan kayıtlarda Twitch yayıncısı Yaren Çakar, Galatasaray taraftarlarının da sevdiği isimlerden biri haline gelen Ali Yiğit Buruk hakkında ”cüce” ifadesini kullanmış ancak gelen tepkiler üzerine özür dilemişti.

İşte Söz Konusu Video

Galatasaraylı sosyal medya hesapları ve taraftarlar, Yaren Çakar’ın sözleri üzerine sosyal medya fenomenine sponsor olan Yemek Sepeti’ne de sponsorluktan çıkması için baskı yapmış; firma kısa süre sonra söz konusu kişiyle olan ilişkilerinin kesildiğini belirtmiştir. Yaren Çakar, sosyal medya hesaplarından özür dilese de en azından şimdilik Galatasaray taraftarlarının tepkisi henüz dinmiş değil. Yaren Çakar, gelen tepkiler sonucu Instagram hesabında yorumları kapattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds