Biyografi

Ulaş Özdemir Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı? Eşi?

Tam adı Ulaş Uğraş Özdemir’dir. Aslen Gümüşhane Torul’lu olan Ulaş Özdemir, gazeteci, yazar ve muhabir olarak bilinmektedir. Eğitim hayatını memleketi Torul’da tamamlamlayan Ulaş Özdemir’in üç kardeşi vardır. Gazetecilik kariyerine ilk adımını 1993 yılında Milliyet Gazetesi’nde Torul Muhabiri olarak atarak atmıştır.

1997 yılında Trabzon’da Milliyet Bürosu’nda çalışmaya başlayan Ulaş Özdemir, 1999 yılında Doğan Haber Ajansı’nda görev almıştır. Trabzon’da bir yerel televizyonun genel müdürlüğünü yaklaşık 6 yıl süresince üstlenmiştir. 2009 yılında Sabah Gazetesi, Atv ve A Haber’in Trabzon Bölge Temsilciliği’ne atanmıştır. Ulaş Özdemir, 1 Mart 2016 tarihinde Trabzonspor’da Genel Müdür Yardımcılığı görevine başlamıştır. Gazetecilik kariyerinin yanı sıra Sabah, Takvim, Aspor gibi kanal ve gazetelerde çalışmalarını ve yorumlarını sürdürmektedir. 2001 yılında evlendiği eşinden iki oğlu bulunmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ulaş Özdemir, Sabah ve Takvim gazetelerinde yazılarına devam etmekte; A Spor’da yorumlarda bulunmaktadır. Tecrübeli gazeteci Ulaş Özdemir hakkında merak edilen doğrum tarihi nedir, eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • akdeniztelgraf.com, Ulaş Özdemir, erişim tarihi: 27 Ağustos 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds