Mimari

Yaşam Alanlarındaki Şık Mobilyalar

Elano Luxury, İstanbul’un ve hatta dünyanın en büyük mobilya kentleri olan Masko’da ve Modoko’da mobilya üretimi ve dekorasyon projeleri üretimi yapan büyük bir firma. Genel olarak lüks mobilya veya diğer bir ismi ile luxury mobilya modelleri üzerine çalışmalar gerçekleştiren Elano Luxury Furniture, yaşam alanlarınızdaki modernliği sizin için özel olarak tasarlamaktadır.

Lüks Koltuk Takımı Modelleri

Lüks mobilya modelleri dendiği zaman ilk akla gelen mobilya modeli olan ve aynı zamanda da ev dekorasyonlarındaki en önemli mobilya grubu olan koltuk takımı modellerinde kişlye özel üretim seçenekleri ile hizmet veren Elano Luxury, konforlu, ergonomik ve aynı zamanda da şık koltuk takımı modelleri üretmektedir.

Koltuk takımı modellerinde kullanılan kumaşlarını yurt dışından ithal olarak birinci sınıf ürünn olarak getirten Eklano Luxury, verdiği iç mimarlık hizmeti ile de hayallerinizdeki ev ve iş yeri dekorasyonlarına kavuşmanızı sağlıyor.

Özel Tasarım Yemek Odası Modelleri

Elano, lüks mobilya modelleri alanında türkiye’nin en önemli firmaların başında geliyor. Gerek tasarımları gerekse de üretimleri ile diğer firmaların önüne geçmeyi başaran firma, yüksek kapasiteli üretim tesislerinde kişiye özel olarak tasarlamış olduğu yemek odası modellerini üretmektedir.

Genel olarak mermer, metal ve ahşap ağırlıklı olan ancak kişiye özel üretim seçenekleri ile kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda üretim gerçekleştiren Elano firmasını ziyaret ederek yemek odası ve yemek odası dekorasyonu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tv Ünitesi Modelleri

Şu anki ev dekorasyonlarında en çok dikkat edilen mobilya gruplarının başında tv ünitesi geliyor. Koltuk takımı modelleri ile birlikte salon dekorasyonunun belirleyici mobilya modeli olan tv ünitesi modelleri konfor alanlarındaki şıklığı belirlemenize yardımcı olacak.

Sizler de Masko ve Modoko’da mağazası bulunan Elano firmasını ziyaret ederek özel tasarım ürünleri ve dekorasyon projeleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve kendiniz için bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi