Biyografi

Alper Haliloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Dizileri?

Alper Haliloğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Alper Haliloğlu’ndan söz edeceğiz.

Alper Haliloğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Temmuz 1989 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Alper Haliloğlu, dizi-film ve tiyatro oyuncusu olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’nde ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü’nde tamamlayan Alper Haliloğlu, oyunculuk eğitimlerini ise Craft Oyunculuk Atölyesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi, film ve tiyatro oyununda rol alan Alper Haliloğlu, iyi derecede İngilizce bilmekte ve gitar çalabilmektedir.

Oynadığı Projeler

  • Kardeşlerim (Şoför Zeynel Akkaya, TV Dizisi 2021-2022)
  • Nazlı ile Emir (Sinema Filmi 1988)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Alper Haliloğlu 1.78 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Alper Haliloğlu, ayrıca Kardeşlerim adlı dizide Zeynel karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Alper Haliloğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Alper Haliloğlu, erişim tarihi: 6 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds