Biyografi

Ceren Gündoğdu Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Ceren Gündoğdu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ceren Gündoğdu’ndan söz edeceğiz.

Ceren Gündoğdu Kimdir?

  • Müzisyen.

1988 yılında dünyaya gelen Ceren Gündoğdu, müzisyen bir ailede büyümüştür. Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlayan Ceren Gündoğdu, bu süre zarfında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda eğitim almıştır. Ceren Gündoğdu, yüksek lisans eğitimini ise ”Şöhretin üretimi ve izleyicinin hayatı üzerindeki etkileri” başlıklı teziyle Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Liseden beri kendi şarkılarını yazan Ceren Gündoğdu, bu zamana kadar birçok müzikalde, program ve projede sahne almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ceren Gündoğdu’nun 50 binin üzerinde takipçisi vardır. Başarılı müzisyen Ceren Gündoğdu, akustik müzikleri ile de dinleyicileri tarafından beğeniyle izlenmektedir. Ceren Gündoğdu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlere paylaşacağız.

kaynakça:

  • kralmuzik.com.tr, Ceren Gündoğdu, erişim tarihi: 4 Ekim 2022
  • tez.yok.gov.tr, (yazar) Ceren Gündoğdu, erişim tarihi: 4 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi