Yasemin Masis Kimdir? Nereli ve Kaç yaşında? Boyu? Eşi? Ne İş Yapıyor?

Yasemin Masis kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yasemin Masis’ten söz edeceğiz.

Yasemin Masis Kimdir?

  • Oyuncu.

İstanbul’da dünyaya gelen Yasemin Masis, liseyi Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra lisans eğitimini ise Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından mesleğine devam eden Yasemin Masis, 2009 yılında kendi işini kurmuş ve tasarım, uygulama ve iç mekan tasarımı gibi konularda çalışmalarda bulunmuştur. Emlak zengini ve milyoner Dikran Masis ile yaptığı evlilikleri ile adını duyurmuştur. Çiftin bu evliliklerinden bir çocukları dünyaya gelmiştir.

Yasemin Masis ile İlgili Aramalar

Google’da Yasemin Masis ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yasemin Masis kimdir Yasemin Masis düğün Yasemin Masis doğum Tarihi Yasemin Masis eşi Dikran Masis eşleri Yasemin Masis evi Yasemin Masis ekşi sözlük Dikran Masis serveti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.