Mihre Çelikkol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Ne İş Yapıyor?

Mihre Çelikkol kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mihre Çelikkol’dan söz edeceğiz.

Mihre Çelikkol Kimdir?

  • Oyuncu.

1989 yılında dünyaya gelen Mihre Çelikkol, 2008 ile 2010 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi’nde imarlık üzerine eğitimler almıştır. Daha sonra 2014 yılında lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Han İnşaat’ta part-time mimar olarak meslek hayatına başlayan Mihre Çelikkol, sonrasında Marsan Holding’te çalışmıştır. Ardından da Ali Türker Product’ta da görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Habertürk Yazarı Sevilay Yılman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

2015 yılında Serkan Yapı İnşaat’ta mimar olarak işe başlayan Mihre Çelikkol, sonrasında 2016 yılında Mars Cinema Group’te mimarlık yapmıştır. 2017 yılında İbrahim Çelikkol ile dünya evine giren Mihre Çelikkol’un bu evliliğinden Ali adında bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir.

Mihre Çelikkol ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Muhabiri Yağız Sabuncuoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Google’da Mihre Çelikkol ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mihre Mutlu Mihre Çelikkol OYNADIĞI DİZİLER Mihre Mutlu Instagram Mihre Mutlu estetiksiz hali Mihre Mutlu yaş Mihre Mutlu Nereli İbrahimçelikkol41 Instagram Mihre Mutlu kimdir, mire çelikkol aslen nereli

İlginizi Çekebilir:  Vesile İlgen Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce