Biyografi

Yasin Öksüz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Yasin Öksüz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yasin Öksüz’den söz edeceğiz.

Yasin Öksüz Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Şubat 1982 tarihinde dünyaya gelen Yasin Öksüz, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Makine Bölümünde tamamlamıştır. Daha sonrasında oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Yasin Öksüz, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır ve oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

  • Şeyh Bedrettin Destanı / Oyuncu – 2013
  • Kardeşlik Töreni / Oyuncu

Rol Aldığı Diziler

  • İşler Güçler (Furkan, TV Dizisi 2012)
  • Keloğlan (TV Dizisi 2003)
  • Bizim Evin Halleri (TV Dizisi 2000)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yasin Öksüz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yasin Öksüz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak: biyografya.com, erişim tarihi: 24 Kasım 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi