Biyografi

Yasin Öktem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Şarkıları?

Yasin Öktem kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yasin Öktem’den söz edeceğiz.

Yasin Öktem Kimdir?

  • Müzisyen.

7 Nisan 1975 tarihinde Çorlu’da dünyaya gelen Yasin Öktem, ilkokul ve ortaokul eğitimini Antalya’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümü Şan Dalı’nda tamamlamıştır. 1990’dan beri çeşitli eğlence mekanlarında sahne alan Yasin Öktem, aynı zamanda 2001’den beri Levent Yüksel’in vokalistliğini yapmaktadır. Yasin Öktem, bunların yanı sıra Antalya’da müzik öğretmenliği yapmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Yasin Öktem, müzisyenlik kariyerine de aktif olarak devam etmektedir. Başarılı müzisyen ve müzik öğretmeni Yasin Öktem hakkında merak edilen aslen nereli, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • dogaicincal.com, çökerme ateş attım samana, erişim tarihi: 20 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi