Biyografi

Yavuz Ketenci Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Yavuz Ketenci kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Yavuz Ketenci’den söz edeceğiz.

Yavuz Ketenci Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Yavuz Ketenci, lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Horozum adlı çocuk tiyatro oyunuyla seyirci karşısına çıkmıştır. Yavuz Ketenci aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda tiyatro üzerine eğitimler almıştır. Ketenci ayrıca Karadeniz Teknik Üniversitesi Tiyatro Topluluğu’nda da sahne almıştır. ”Bu Son Olsun” adlı filmde rol alan Yavuz Ketenci, sonrasında ise Elif adlı dizide rol almıştır. Aynı zamanda Nefrin, Hazan, Yola Çıkma, Ot Sabi, Arka Sokaklar, Hemen Döneriz ve Siya İncinin Sırrı 2 gibi projelerde de rol almıştır.

Aynı zamanda Instagram hesabından da paylaşımlar yapan Yavuz Ketenci, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yavuz Ketenci hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.