Biyografi

Ergül Miray Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ergül Miray Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ergül Miray Şahin’den söz edeceğiz.

Ergül Miray Şahin Kimdir?

  • Oyuncu.

1989 yılında İstanbul’da doğan Ergül Miray Şahin, aslen Düzcelidir. Sapanca’da büyüyen Ergül Miray Şahin’in annesi Adige babası da Abhaz’dır. Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2006 senesinde ekranlarda yayınlanmaya başlayan Sev Kardeşim adlı dizide yaşamıştır. Ergül Miray Şahin, bu dizide Seda rolünde oynamıştır. 2011 senesinde FOX TV ekranlarında yayınlanan Arka Sıradakiler adlı dizide Nuran Batur rolünde oynayan Ergül Miray Şahin, sonrasında 2012 yılında gösterime giren El Yazısı adlı filmde Gülbahar rolünde oynamıştır.

2013 ile 2014 yılları arasında Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan Ötesiz İnsanlar adlı dizide Elif Gürel rolünde oynayan Ergül Miray Şahin, sonrasında Tozlu Yollar ve Yalaza gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Sol Yanım dizisinde Pınar karakterine hayat veren Ergül Miray Şahin, sonrasında ise Vuslat dizisinde polis memuru Yağmur rolünde oynamaktadır.

Rol Aldığı Projeler

2019 – Vuslat (Yağmur) (TV Dizisi)
2019 – Dengi Dengine (Elif) (TV Dizisi)
2017 – Yalaza (Gökçe) (TV Dizisi)
2016 – Sevda Kuşun Kanadında (Zeynep) (TV Dizisi)
2015 – Gamsız Hayat (Yasemin) (TV Dizisi)
2013-2014 – Ötesiz İnsanlar (Elif) (TV Dizisi)
2013 – Tozlu Yollar (TV Dizisi)
2012 – El yazısı (Gülbahar) (Sinema Filmi)
2011 – Muhteşem Yüzyıl (Zeliha) (TV Dizisi)
2011 – Arka Sıradakiler (Nuran) (TV Dizisi)
2006 – Sev Kardeşim (Seda) (TV Dizisi)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ergül Miray Şahin 1.70 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ergül Miray Şahin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi ve babası ne iş yapıyor, kardeşi var mı, sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ergül Miray Şahin ile İlgili Aramalar

Google’da Ergül Miray Şahin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ergül miray şahin sol yanım Ergül miray şahin Instagram Ergül Miray Şahin Ergül Miray Şahin eşi Batuhan Aydar eşi Ergül Miray Şahin Sevgilisi Ergül Miray Şahin Instagram Ergül Miray Şahin kapandı mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.