YouTube Fenomeni Betül Değişen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Kim?

Betül Değişen kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Betül Değişen’den söz edeceğiz.

Betül Değişen Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Özellikle YouTube’da paylaştığı videoları ile büyük beğeni toplayan Betül Değişen 1998 yılında dünyaya gelmiştir. İki kardeşi olan Betül Değişen Aile Sağlığı Merkezi’nde çalışmaktadır. YouTube’da soru-cevap, tanışma, mukbang gibi çeşitli videolar çekmektedir. Sevgilisinin adı Anas Ballour’dur. Ballour, İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde Diş Hekimliği okumuştur. İyi derecede İngilizce ve Türkçe konuşmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Eren Balkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Betül Değişen ile ilgili olarak merak edilen en önemli sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Betül Değişen yukarıda da belirttiğimiz gibi 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 22 yaşındadır.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 20 binden fazla takipçisi bulunan Betül Değişen’in asıl çıkışı sağladığı, kendi ismiyle 10 Ağustos 2012 tarihinde açtığı YouTube kanalında ise 125 binden fazla abonesi vardır. Değişen’in videoları bu zamana kadar toplamda 15 milyondan fazla izlenme almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Fatma Begüm Kaçmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Betül Değişen ile İlgili Aramalar

Google’da Betül Değişen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Betül Değişen Miss Turkey Elif Değişen Instagram Betül Değişen boy Betül değişen markası Betül Değişen YouTube Betül Değişen MUKBANG Betül Değişen tiktok Elif Değişen Twitter

İlginizi Çekebilir:  YouTube ve Instagram Fenomeni Duru Önver Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara