Biyografi

NTV Spikeri Deniz Kilislioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Deniz Kilislioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne mezunu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Deniz Kilislioğlu”ndan söz edeceğiz.

Deniz Kilislioğlu Kimdir?

  • Haber spikeri ve sunucusu.

1982 senesinde Bursa’da dünyaya gelen Deniz Kilislioğlu, ilkokul ve lise öğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. Daha sonra lisans eğitimi için İstanbul’a giden Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Televizyon Haberciliği ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde mezun oldu.

Lisans eğitiminin 3. senesinde CNN Türk’te çalışmaya başlayan Deniz Kilislioğlu, 2006 ile 2007 yılları arasında CNN Türk İstanbul Haber Merkezi’nde görev almaya başlamış daha sonra ise CNN Türk Ankara şubesine geçmiş ve kariyerine burada devam etmiştir. Uzun seneler boyunca CNN Türk ekranlarında görev almasının akabinde Haber Türk’e transfer olan Deniz Kilislioğlu, şimdilerde ise NTV’de görev yapmaktadır. Formula 1 izlemeyi sevdiğini dile getiren Deniz Kilislioğlu, bir dönem basketbol oynadığını da ifade etmiştir.

İlgili Diğer Biyografiler

Deniz Kilislioğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Deniz Kilislioğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Deniz kilislioglu instagram Deniz kilislioğlu kilisli mı Deniz kilislioğlu kiminle evli Deniz kilislioğlu babası nereli Deniz kilislioğlu boyu kaç Deniz kilislioğlu facebook Deniz Kilislioğlu eşi kimdir nerelidir Deniz kilislioğlu eşi nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds