YouTube Fenomeni Çilem Akar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Çilem Akar kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Çilem Akar’dan söz edeceğiz.

Çilem Akar Kimdir?

– Sosyal medya fenomeni

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Çilem Akar, anne tarafından Trabzonlu baba tarafından ise aslen Diyarbakırlıdır. İlkokul ve ortaokul eğitimini Cihangir İlköğretim Okulu’nda tamamlayan Çilem Akar, lise eğitimini ise Avcılar Lisesi ve Mehmet Baydar Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde tamamlayan Çilem Akar, daha sonra Uludağ Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yasir Aslanoğlu Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Hazırlık öğrencilerine İngilizce dersleri veren Çilem Akar, öğretim görevlisidir. Öte yandan sevgilisi Soner ile üniversitede tanıştıklarını ifade etmektedir. Çilem Akar, ana dili seviyesinde İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.Ayrıca pek çok kez yurt dışına çıkma fırsatı bulmuştur. Gittiği ülkeler arasında Almanya, Fransa, İspanya ve İtalya yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Onur Özaydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

İspanya’ya gittiğinde YouTube’a video yüklemeye karar veren Çilem Akar, daha sonra videolarının da ilgi görmesi ile beraber içeriklerini zenginleştirmiştir. Yabancı dil eğitim videoları ile büyük üne kavuşan Çilem Akar’ın YouTube üzerinde 400 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram hesabında da 70 binden fazla takipçisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Duygu Gökhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Çilem Akar ile İlgili Aramalar

Google’da Çilem Akar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Çilem Akar İngilizce Çilem Akar Episode Çilem Akar Instagram You tube çilem akar Çilem akar gülçin Çilem Akar Boyu Çilem Akar Twitter Çilem Akar twitch

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara