Hazar Ergüçlü Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında ve Sevgilisi Kim?

Hazar Ergüçlü kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır? Hazar Ergüçlü’nün sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarında yüzlerce önemli ismin hayatından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Hazar Ergüçlü”den söz edeceğiz.

Hazar Ergüçlü Kimdir?

Hazar Ergüçlü, Türk dizi ve sinema oyuncusu. 1 Ocak 1992 tarihinde (27 yaşında) dünyaya gelen Ergüçlü, rol aldığı dizi ve filmlerle adından sıkça söz ettirmiştir. Medcezir, Kuzey-Güney ve Ahlat Ağacı gibi dizi ve filmlerde rol alan başarılı oyuncu, Lefkoşa Türk Belediyesi’nde gençlere yönelik tiyatro çalışmalarında bulunmuş; profesyonel oyunculuk kariyerine ”Gölgeler ve Suretler” isimli sinema ile atmış ve daha sonra 2011 yılında Kuzey-Güney dizisindeki ”Simay” rolü ile tanınmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Berna Koraltürk Onbul Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Kuzey-Güney isimli dizide Kuzey’in eşini canlandıran Hazar Ergüçlü, özellikle bu diziden sonra oyunculuk kariyerine hızlı bir adım atmış ve akabinde pek çok projede rol almıştır.

Kuzey-Güney’den sonra Star TV’de yayınlanan Medcezir isimli dizide ”Eylül” karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü, burada da başarılı bir performans sergilemiştir.

PKK Propagandası

Hazar Ergüçlü, geçtiğimiz yıllarda sosyal medya hesabından PKK’nın belgeselini yayınlaması üzerine terör örgütü propagandası yapmak suçuyla savcılığa ifade vermiştir.

Onur Ünlü ile İlişkisi

Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü’nün kendisinden 19 yaş büyük olan Onur Ünlü ile aşk yaşaması, kamuoyunda da büyük yankı uyandırmıştı. Ergüçlü, Onur Ünlü ile aşk yaşaması üzerine çeşitli açıklamalarda bulunmuş ve bir basın toplantısında gazetecilerden gelen ”evlilik” iddialarına ilişkin ”henüz böyle bir şeyi düşünmüyoruz” açıklamasına yer vermiş ve şunları kaydetmişti:

”Benim sıra dışı bulunan ilişkim her yerde konuşuluyor. Bugün iş konuşsak daha iyi olur. Bu benim hayatım ve ilişkim. Ben ilişkimin sadece ötekileştirildiği kadar öteki olmadığını biliyorum.”

Dizi ve Filmler

  • Film
İlginizi Çekebilir:  Ekin Mert Daymaz Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?
2013Benim DünyamAyla – Ela’nın KardeşiBaşrol
2012Açlığa DoymakSenaBaşrol
2010Gölgeler ve SuretlerRuhsarYardımcı Karakter
2017KarMüzzeyenBaşrol Oyuncusu
2018Gerçek Kesit: ManyakYardımcı Karakter
2018Ahlat AğacıHatice KarasuBaşrol Oyuncusu
2018Her Şey Seninle GüzelBaşrol Oyuncusu
  • Dizi
İlginizi Çekebilir:  Ali Emrah Sürtal Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?
2016Yüksek SosyeteCansu KoranBaşrol
2015Analar ve AnnelerKader AyazBaşrol
2013 – 2015MedcezirEylül BuluterBaşrol
2011 – 2013Kuzey GüneySimay CanayYardımcı Karakter
2017Hayat SırlarıSeher KuzgunBaşrol
2018Dudullu PostasıMelisBaşrol
2018Hakan: MuhafizZeynepBaşrol

Kaynak: Wikipedia, Haber 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara