YouTube Fenomeni Ekin Kollama Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

YouTube fenomeni Ekin Kollama kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ekin Kollama’dan söz edeceğiz.

Ekin Kollama Kimdir?

  • YouTube fenomeni
  • Dijital içerik üreticisi
  • Influencer

Mayıs 1992 tarihinde dünyaya gelen Ekin Kollama, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Mezun olmasını takiben bir dönem özel bir şirkette satış müdürlüğü görevine bulunan Ekin Kollama, daha sonra sosyal medya macerasına atılmıştır.

2014 yılı içinde Patika Yapım adlı bir kuruluşta içerik üreticisi ve sosyal medya danışmanı olarak görev yapan Ekin Kollama, daha sonra kendi yolunda tek başına ilerlemeye devam etmiş, Teknolojiden Anlamayan kanalını açmış ve daha sonra da kendi şirketini kurmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Hazal Adıyaman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Ekin Kollama Özel Yaşamı Evli mi? Eşi Kim?

YouTube fenomeni Ekin Kollama ile ilgili olarak en çok merak konusu olan başlık eşinin kim olduğudur. 2017 senesinde Sinem Özgün ile evlenmiştir. Çift, Instagram hesapları üzerinden sık sık beraber fotoğraflar paylaşmaktadır.

Bir dönem Webtekno ile beraber çalıştıktan sonra bu kanaldan ayrılmış ve kendi şahsi YouTube kanalını açmıştır. Twitch yayınları da zaman zaman yapmaktadır. Linkedin verilerine göre kendisi ayrıca Kokpit Siber Güvenlik şirketinde CEO & Co-Founder olarak çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Umut Açabuğa Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Ekin Kollama hakkında sosyal medya kullanıcılarının ve kendisini YouTube üzerinden takip edenlerin en çok merak ettiği konu başlıklarından biri de yaşıdır. YouTube’un en çok takip edilen isimlerinden biri olan Ekin Kollama yukarıda da belirttiğimiz gibi Mayıs 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şu anda kendisi 28 yaşındadır.

Nereli?

Ekin Kollama ile ilgili olarak takipçileri tarafından en çok merak edilen sorulardan biri de nereli olduğudur. YouTube fenomeni 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş ve yaşantısının önemli bir kısmını İzmir’de geçirmiştir. Anne ve baba tarafından aslen nereli olduğu ise bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Simge Barankoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ekin Kollama ile İlgili Aramalar

Google’da Ekin Kollama ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ekin kollama Instagram Ekin Kollama Kimdir Ekin Kollama Webtekno ayrildi Ekin Kollama TAA Kokpit Siber Güvenlik Ekin Kollama ezgi Ekin Kollama twitch Ekin Kollama LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara