Sinem Güven Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Sinem Güven kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sinem Güven’den söz edeceğiz.

Sinem Güven Kimdir?

  • Oyuncu.

1974 yılında İzmir’de dünyaya gelen Sinem Güven, İzmir DSİ takımında da profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Halkla İlişkiler Bölümü’nde eğitimini tamamlayan Sinem Güven, 1995 senesinde Güzellik Kraliçesi seçilmiştir. Modelliği bırakan Sinem Güven, sonrasında takı tasarlama işine girmiştir. Oyunculuk kariyerine 2001 senesinde ”Cinlerle Periler” adlı dizide başlayan Sinem Güven, sonrasında Çocuklar Duymasın, Organize İşler, Evlilik Okulu gibi projelerde rol almıştır. 2005 yılında Murat Ersönmez ile evlenen Sinem Güven, 2015 yılında eşinden boşanmıştır. Sonrasında Semih Yalman ile birliktelik yaşayan Sinem Güven, 2017 yılında Yalman’dan ayrılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ali Saim Ülgen Kimdir? Ali Saim Ülgen Restorasyon Çalışmaları

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sinem Güven 1.77 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sinem Güven, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sinem Güven hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Didem Uzel Sarı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sinem Güven ile İlgili Aramalar

Google’da Sinem Güven ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sinem Güven Kimdir? Sinem Güven yanık Kaç Yaşında? Sinem Güven eşi kim?, Sinem Güven Birol Güven akrabamı sinem güven birol güven’in neyi oluyor Sinem Güven eşi Sinem Güven Yanık eşi Sinem güven Instagram Sinem Güven oyuncu Sinem Güven kızı ne kanseri Sinem Güven yanık Instagram

İlginizi Çekebilir:  Temmuz Yıldız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara