Gündelik Hayat

Yumuşatıcı Ne Kadar Konur?

Hanımlar daha iyi bilir. Çamaşırlar yıkanırken evde yumuşatıcı bitmiş ise o çamaşırlar yıkanmaz ve yumuşatıcının alınması beklenir. Bunun sebebi yumuşatıcın çamaşırlar üzerindeki etkileridir. Titiz hanımlar ve beyler yeni yıkanmış çamaşırlarının mis gibi kokmasından ve yumuşacık olmasından haz duyarlar. Yeni yıkanmış bahar kokulu çamaşırlar ailenin mutluluk kaynağıdır.

Yumuşatıcı ne kadar konur?

Piyasada değişik markalarda ve değişik kokular içeren çamaşır yumuşatıcıları bulunuyor. Her alış veriş yapılabilen marketlerde renkleri ile göze çarpan yumuşatıcıları bulmak mümkün ancak burada önemli olan bu yumuşatıcıları abartmadan kullanmak. Fazla yumuşatıcılar insan sağlığını tehdit ederek bazı cilt kaşıntılarına sebep olabilir. Genelde kullandığınız yumuşatıcıların kapakları beş kiloluk çamaşıra göre ölçülendirilmiştir. Yani yaklaşık yarım çay bardağı yumuşatıcı 5 kiloluk çamaşıra yeterli olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds