Biyografi

Zeki Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Zeki Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Zeki Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Zeki Yılmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Zeki Yılmaz, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlayan Zeki Yılmaz, Seksenler adlı dizide Levent karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Zeki Yılmaz 1.65 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeki Yılmaz, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Zeki Yılmaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Zeki Yılmaz, erişim tarihi: 18 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi