Biyografi

Yağmur Akçil Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Yağmur Akçil kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yağmur Akçil’den söz edeceğiz.

Yağmur Akçil Kimdir?

  • Oyuncu.

2014 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yağmur Akçil, oyuncu olarak tanınmaktadır. Öncesinde herhangi bir projede rol almayan Yağmur Akçil, ilk oyunculuk deneyimini ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler adlı dizide Ayşegül rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Yağmur Akçil, oyunculuk çalışmalarını ise Yusuf Güney Gün Ajans bünyesinde sürdürmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yağmur Akçil, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı ve güzel oyuncu Yağmur Akçil hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Yağmur Akçil, erişim tarihi: 18 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi