Habertürk TV Meteoroloji Mühendisi Hüseyin Öztel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Hüseyin Öztel kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hüseyin Öztel’den söz edeceğiz.

Hüseyin Öztel Kimdir?

  • Habertürk meteoroloji mühendisi
  • Sunucu

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji, Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Hüseyin Öztel, daha sonra 2010 yılında SkyTürk TV kanalında işe başlayan Hüseyin Öztel, 3 yıl boyunca burada spikerlik ve sunuculuk görevinde bulunmuştur.

Hüseyin Öztel, 2013 yılında Habertürk ekranlarına transfer olmuş ve burada spikerlik ve sunuculuk yapmaya başlamıştır. Aynı yıl Zeynep Mengi ile dünya evine girmiştir. Öztel çiftinin bir çocuğu bulunmaktadır. Ayrıca koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

Hava durumlarında ani değişimlerin yaşandığı ya da yeni bir hava dalgasının yaklaşmasının beklendiği günlerde Habertürk ekranlarında haftalık hava durumunu izleyiciler ile paylaşmaktadır.

Hüseyin Öztel ile İlgili Aramalar

Google’da Hüseyin Öztel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hüseyin Öztel yaş Zeynep Mengi Hüseyin Öztel Habertürk Hüseyin Öztel eşi Hüseyin Öztel evlendi Hüseyin Öztel Twitter Zeynep Mengi Öztel Hüseyin öztel ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.