Almira Tuğgül Küçükoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Almira Tuğgül Küçükoğlu’ndan söz edeceğiz.

Almira Tuğgül Küçükoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

2000 yılında dünyaya gelen Almira Tuğgül Küçükoğlu, Tunay Özden’den oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Yedi yaşından beri Teakwando sporu ile ilgilenen Almira Tuğgül Küçükoğlu, aynı zamanda Aikido ile yakından ilgilenmiştir. Spor serüveninin ardından oyuncu olmaya karar veren Almira Tuğgül Küçükoğlu, 3 sene Sahne Tozu Tiyatrosu’nda oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Aslen İzmirli olan başarılı sporcu ve oyuncu Almira Tuğgül Küçükoğlu, Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin adlı dizide Yonca karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Bülent Düzgünoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Almira Tuğgül Küçükoğlu 1.66 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Almira Tuğgül Küçükoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Zeynep Bakşi Karatağ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Almira Tuğgül Küçükoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Almira Tuğgül Küçükoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Almira Tuğgül Küçükoğlu Almira Tuğgül Küçükoğlu annesi Almira Tuğgül Küçükoğlu Instagram Almira Tuğgül Küçükoğlu oynadığı diziler Almira Tuğgül Küçükoğlu boyu Almira Tuğgül Küçükoğlu dizileri Almira Tuğgül Küçükoğlu kaç yaşında Almira Tuğgül Küçükoğlu Yemin

İlginizi Çekebilir:  İpek Yaylacıoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara