Biyografi

Zeyno Günenç Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Zeyno Günenç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeyno Günenç’ten söz edeceğiz.

Zeyno Günenç Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Haziran 1967 tarihinde İzmit’te dünyaya gelen Zeyno Günenç, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Zeyno Günenç, özellikle Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı “Gönül” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiş ve büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyucu Zeyno Günenç, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyucu Zeyno Günenç 1.71 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeyno Günenç, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Zeyno Günenç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Zeyno Günenç ile İlgili Aramalar

Zeyno Günenç kaç doğumlu? Zeyno Gunenc cocugu var mi? Zeyno Günenç ne zaman evlendi?, zeyno günenç aslen nereli, zeyno günenç boyu kaç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.