Büşra Hnc Patiliseverrr Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Büşra Hnc Patilisever kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Büşra Hnc Patilisever”den söz edeceğiz.

Büşra Hnc Patilisever Kimdir?

  • Tiktok fenomeni.

İlk önce bir diş kliniğinde çalışan Büşra Hnc, bir arkadaşının tavsiyesi Tiktok’ta videolar çekmeye başlamış ve daha sonra videolarının tutulmasının ardından buradaki işinden istifa ederek Tiktok’taki videolarına ağırlık vermeye başlamıştır. Daha önce de olduğu gibi bu yazımızda da sizlere merak edilenleri başlıklar halinde paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tuğba Erman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Ne İş Yapıyor?

Kendisi ile yapılan bir röportajda öğretmen olduğunu söyleyen Büşra Hnc, bir dönem diş kliniğinde çalışmış ve daha sonra Tiktok’ta popüler olmaya başlayınca tamamen bu platform üzerinde yoğunlaşmaya başlamıştır.

Boyu Kaç?

Kendisi hakkında merak edilen en önemli soruların başında boyunun kaç cm olduğu yer alıyor. Büşra Hnc’nin boyu 1.57 cm’dir. Yine söz konusu röportajda boyu ile dalga geçilmesini anlamsız bulduğunu ve kendisi ile aynı boyda olan milyonlarca insan olduğunu dile getirmiş ve boyu ile ilgili yapılan eleştirilere tepki göstermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Fatih Can Aytan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Kilosu Ne?

Boyunun yanı sıra bir diğer merak edilen soru ise kilosunun kaç olduğu. Büşra Hnc 42 kilodur.

Burcu Ne?

Bir diğer merak edilen konu başlığı ise burcu. Büşra Hnc, Başak burcundandır.

Büşra Hnc Patilisever Instagram Hesabı

Takipçilerine Instagram hesabı üzerinden de paylaşımlar yapan Büşra Hnc’nin burada 70 binden fazla takipçisi bulunuyor. Kendisinin Instagram hesabına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Büşra Hnc Patilisever Tiktok Hesabı

İlginizi Çekebilir:  Enes Demirkapı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Asıl çıkışını Tiktok’ta yakalayan ve burada 1 milyona yakın takipçis bulunan Büşta Hnc Patilisever’in Tiktok hesabına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Büşra Hnc Patilisever ile İlgili Aramalar

Google’da Büşra Hnc Patilisever ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; büşra htc patilisever kim, büşra htc patilisever nereli, büşra htc patilisever ne iş yapıyor, büşra htc patilisever boyu kaç, büşra htc patilisever kimdir nerelidir, büşra htc patilisever kaç yaşında, büşra htc patilisever tiktok, büşra htc patilisever kilosu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara