Song Joong Ki Kimdir? Yaşı? Boy Kilo? Boşandı mı?

Song Joong Ki kimdir, kaç yaşında, boyu ve kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Song Joong Ki’den söz edeceğiz.

Song Joong Ki Kimdir?

  • Oyuncu.

Song Joong 1.78 boyunda ve 68 kg ağırlığındadır. 19 Eylül 1985 yılında doğdu. Eşi 2017 yılında evlendiği kendisi gibi oyuncu olan Song Hye Kyo’ydu. Ancak 2019 yılında boşandılar. Ünlü oyuncunun şu anda sevgilisi yoktur. İlk drama dizisi olan Sungkyunkwan Scandal ile tanınmıştır. Burada yan karakter iken bundan sonraki yapımlarda başrol oldu.

İlk başrol olduğu fimi ise The Innocent Man dir. Popülerliğini arttırdığı diğer bir filmi ise A Werewolf Boy oldu. 2008 yılında başlamış olduğu oyunculuğunu hala sürdürmektedir. Birçok ödüle aday gösterildi ve birçok ödül de kazandı. Bugün dünya çapında tanınmasında etkili olan yapıtı ise The Sun Descentant adlı dizi oldu. Bu dizi ile hem ün kazandı hem de birçok ödüle aday gösterildi.

Song Joong Ki Kimdir?

Oynadığı Diziler?

The Chaebol Son Of Youngest, Vincenzo, Arthdal Chronicles, Man to Man, The Sound of Heart, Descendants of the Sun, The Innocent Man, Tree With Deep Roots, Sungkyunkwan Scandal, Obstetrics & Gynecology Doctors, Will It Snow For Christmas?, My Fair Lady, Triple, My Precious Child

Oynadığı Diziler?

Bogotá (2021), Space Sweepers (2021), The Battleship Island (2017), A Werewolf Boy (2012), The Grand Heist (2012) – konuk oyuncu, Penny Pinchers (2011), Hearty Paws 2 (2010), The Case of Itaewon Homicide (2009), Five Senses of Eros (2009), A Frozen Flower (2008)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Song Joong Ki 1.78 m boyunda ve 70 kilodur.

Bunun yanında Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Song Joong Ki, ayrıca oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Joong Ki hakkında merak edilen aslen nereli, kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.