Ziraat Bankası İnternet Hesabı Nasıl Açılır?

Birikimlerinizi saklamak için bir banka arıyorsanız, vadeli ve vadesiz hesap açma seçenekleriyle Ziraat Bankası’nı bu yazımızda anlatacağız.

Ziraat Bankası Özellikleri & Faydaları

– Paranızı güvende tutar, istediğiniz taktirde Türkiye’nin her yerinde bulunan ATM’lerinden de dilediğiniz gibi paranızı çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası’nın anlaşmalı olduğu kurum ödemelerini/taksitlerini & kredi kartı borçlarınızı vadesiz hesabınızdan ödeyebilirsiniz.

– Size ait hesabınızda paranız kalmadığında, vadesiz hesabın KMH’a dönüştürülmesini talep edebilirsiniz.

– Tüm alışverişlerinizde nakit yerine kullanabilirsiniz ve istediğiniz taktirde bankanızdan dilediğiniz gibi paranızı çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap Açma Ücreti Ne Kadar?

Ziraat Bankası hesap açma ücreti, kurumun kendi kuralları gereği alınmamaktadır. Bu sayede size en yakın şubeye giderek ücretsiz bir şekilde hesap açma işlemlerine başlayabilirsiniz. Hesabınız açıldıktan sonra tarafınıza verilecek olan internet bankacılığı bilgileriyle kolayca EFT ve Havale ödemelerinizi/aktarmalarınızı gerçekleştirebileceksiniz.

İnernet hesabını açmak için var olan hesabınızla birlikte şube/telefon yoksa hesabınız şubeye gidip hesabınızı açtırmak ve yanında da internet hesabını açtırmak için talepte bulunmanız gerekebilir. Yetkili şubelerine giderek var olan veya açacağınız hesap için mutlaka yetkililerine internet bankası açmak istediğinizi dile getirin.

Başvuru sonrası müşteri numaranız ve kayıtlı cep telefon numaranıza bilgiler gönderilecektir. Gönderilen bilgileri internet üzerinden veya Ziraat mobil uygulamasını indirerek de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası iletişim no: 0850 220 00 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber