Teknoloji

Zula Dosya Hatası Ne Demek?

Özellikle gençler arasında bilgisayar oyunlarının meraklısı her geçen gün artıyor. Yaşadığımız pandemi sürecinde evlerde uzun süre zaman geçirmek zorunda kalan gençler bilgisayar oyunları ile vakit geçiriyorlar. Bilgisayar oyunlarının arasında en çok rağbet gören oyun ise Zula oyunudur. Zula oyun sitesi üyeleri olan gençler bu sitenin bazı hatalarından dolayı şikayet ediyorlar. Zula sitesinin yeni üyeleri zula dosyasını indirirken hata oluştuğunu dosyayı indiremediklerini ifade ediyorlar. Zula üyeleri bu sorunu set-up dosyasını tekrar indirerek yeniden kurmayı denerlerse dosyanın kurulumu gerçekleşecektir.

Zula Dosya Hatası Nasıl Çözülüyor?

Pandemi sürecinde evlerinde kalmak zorunda olan gençlerin eğlencesi Zula sitesi oluyor. Bu sitede oyun oynayarak eğlenceli vakit geçiren gençler sitenin dosyasını indiremediklerinden şikayet ediyorlar. Zula dosyası indirilirken hata oluşuyorsa setup dosyasını silip tekrar indirmeyi demek bu sorunu çözebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds