Teknoloji

Zula XML URL Hatası Çözümü

MMOFPS oyunlarında en popüler yapımlarından bir tanesi olan Zula, 2015 yılında yayınlanmıştır. Harika bir oyun kitlesi bulunan oyun çıktığı ilk günden bu yana devamlı olarak güncellemeler getirerek kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bu güncellemeler genel olarak büyük ve oyunun yapısını etkilediğinden dolayı bazı durumlarda cihazlarda sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunlardan bir tanesi olan ‘’Zula XML URL Hatası’’ oldukça kapsamlı ve çözülmesi kolay bir arızadır.

Zula’da XML URL Hatası alıyorsanız buna neden olan şey oyunu indirirken ya da güncelleme yaparken eksik dosya inmesinden kaynaklanmaktadır. Oyunun indirilmesi aşamasında bazı durumlarda bilgisayar bu dosyaları alıgalayamarak geri teper ve dosyalar eksik iner. Bu hatayı aldıktan sonra ise yapacağınız birkaç hamleyle problemi çözebilirsiniz;

  • Oyun geçici dosyalarını siliniz
  • Oyunun kurulu olduğu bölüme giriş yaparak ‘’zula.exe’’ dosyasını buluyoruz. Bu dosyayı yönetici olarak çalıştırdıktan sonra güncelleme yaparak eksik dosyaları indirebilirsiniz.
  • İnternet hızınızı kontrol ederek tekrardan giriş yapmayı deneyiniz. 

Bahsettiğimiz bütün çözüm yöntemleri Zula XML URL Hatası Çözümü için fazlasıyla işe yarayacaktır. Sizler de bu hatayla karşılaşyıyorsanız derlediğimiz çözüm yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.