360 TV Ataman ile Devri Alem Sunucusu Ataman Erkul Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

360 TV ekranlarında yayınlanan Ataman ile Devri Alem sunucusu Ataman Erkul kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Ataman Erkul”dan söz edeceğiz.

Ataman Erkul Kimdir?

— Sunucu

Özel Tercüman Lisesi’nden başarıyla mezun olduktan sonra lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Görsel ve Sahne Sanatları Bölümü’nde tamamlamıştır. Özel diksiyon eğitimi de alan Ataman Erkul, özellikle yüksek enerjisi, kültürü ve yüksek kültür seviyesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Mihrimah Cankur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

360 TV ekranlarında yayınlanan Ataman ile Devr-i Alem isimli gezi-eğlence programını sunan Ataman Erkuli bu program ile dünyanın en ücra köşelerinden en bilindik yerlerine kadar olan bütün gizemli ve ihtişamlı yerleri seyircilerin ayağına kadara getiriyor. Avrupa’da, Afrika’da, Asya’da Amerika kıtasında pek çok ülkeyi gezen Ataman Erkul, bu ülkelerin geçmişleri, kültürleri, yemekler, ilginç adet ve gelenekleri, dini inanç ve ritüelleri hakkında detaylı bilgiler vermektedir.

360 TV ekranlarında yayınlanan programı öncesinde Bakırköy FM, Klas FM, Radyo Viva, Radyo Sport gibi çeşitli radyo kanallarında çalışan Ataman Erkul, bu radyolarda onlarca program hazırlamış ve sunmuştur. Evli olan Ataman Erkul’un Instagram hesabında da 20 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Esin Gündoğdu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

360 TV ekranlarında yayınlanan en eğlenceli programlardan biri olan Ataman ile Devr-i Alem programında bir ülkeye gitmeden ya da o ülke hakkında kitaplar okumadan da ilginç, sıra dışı ve eğlenceli bilgiler elde edinebilirsiniz. Programın sunucusu Ataman Erkul da programı izlenebilir kılan en önemli detaylardan biridir.

İlginizi Çekebilir:  Ufuk Uras Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Siyasi Hayatı ve Görüşleri

İlgili Diğer Yazılarımız

>> Gezmek Olsun Sunucusu Yıldız Yakar

>> Maksat Yarışmak Olsun Sunucusu Bahar Özmen

>> Makyajın Sırları Sunucusu Eliz Fındık

Ataman Erkul ile İlgili Aramalar

Google’da Ataman Erkul ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ataman erkul kimdir, ataman erkul aslen nereli, ataman erkul kimdir nerelidir, ataman erkul kaç yaşında, ataman erkul devri alem, ataman erkul 360 tv, ataman erkul instagram, ataman erkul eşi kim, ataman erkul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara