Maksat Yarışmak Olsun Sunucusu Bahar Özmen Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Maksat Yarışmak Olsun sunucusu Bahar Özmen kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Maksat Yarışmak Olsun sunucusu Bahar Özmen’den söz edeceğiz.

Bahar Özmen Kimdir?

  • Televizyon Sunucusu.

360 TV ekranlarında yayınlanan Maksat Gezmek Olsun isimli programın sunucusu olan Bahar Özmen, 13 Kasım 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Selanik göçmeni bir ailenin kızı olan Bahar Özmen, lise eğitimini Erenköy Işık Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise eğitiminin ardından lisans eğitimini de Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Merve Özbey Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu

Lisan eğitiminin ardından meslek kariyerine NTV’de adım atan Bahar Özmen, NTV’de yayınlanan Yaz Gecesi isimli programda Burcu Esmersoy ile, Gece Gündüz adlı programda Yekta Kopan ile beraber çalışmıştır. Daha sonra da ise CNN TÜRK ekranlarına geçmiştir.

CNN Türk kariyerinden sonra Ülke TV’ye geçen Bahar Özmen, burada iş dünyası haberlerini sunmuştur. Daha sonra ise Ayşe Gürzap tarafından Kanaltürk ekranlarında görev yapmaya başlamıştır. Burada tecrübe kazanan Bahar Özmen, en sonunda ise 360 TV ekranlarında yayınlanan Maksat Yarışmak Olsun adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Kanal 360 televizyonlarında yayınlanan Maksat Yarışmak Olsun isimli programı sunan Bahar Özmen, kanalın en çok izlenen programının sunucusudur. Söz konusu programda sokaktaki vatandaşlara 3 tane soru soran Bahar Özmen, sorduğu sorulara cevap veremeyen vatandaşlara da yardımcı oluyor. Bu sayede hem yarışmacılar hem de izleyenler eğlenceli dakikalar geçiriyor.

İlginizi Çekebilir:  Cemre Melis Çınar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında ve Nereli? Eşi Kim?

Yukarıda da değindiğimiz gibi güzel sunucu 13 Kasım 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 29 yaşındadır. Öte yandan kendisi doğma büyüme İstanbullu olup, anne ve babası Selanik göçmenidir. Uzun yıllar İstanbul’da yaşamlarını sürdürmektedirler. Eşi ile beraber sosyal medyaya fotoğraflarını atan Bahar Özmen’in hayat arkadaşının adı bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir:  Erdal Bilingen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bahar Özmen ile İlgili Aramalar

Google’da Bahar Özmen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; bahar özmen nereli, bahar özmen evlimi, bahar özmen kocası, bahar özmen maksat yarışmak, bahar özmen 360 tv, bahar özmen yaşı, bahar özmen estetiksiz hali, bahar özmen kiminle evli, bahar özmen kaç doğumlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara