Asya Taşkın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Asya Taşkın kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Asya Taşkın’dan söz edeceğiz.

Asya Taşkın Kimdir?

  • Oyuncu

2000 yılında Kocaeli şehrinde dünyaya gelen Asya Taşkın, 8 yaşında iken Akasya Durağı (2009) adlı dizide rol almış ve bu sayede oyunculuk kariyerine henüz küçük yaşta adım atmıştır. 2013 senesinde Küçük Gelin isimli dizide Pelin karakterine hayat veren Asya Taşkın, ardından Arka Sokaklar, Sultan ve Göktekiler ile 2018 yılında Savaşçı adlı dizinin kadrosunda yer almıştır. ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz isimli dizide Gülendam karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Taşkın son olarak da Kimse Bilmez dizisinde Zeynep karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu

  • 1.64
  • 51

Kaç Yaşında?

Asya Taşkın ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Asya Taşkın, yukarıda da belirttiğimiz gibi 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 20 yaşındadır. Sevgilisi olup olmadığı ise bilinmiyor.

Asya Taşkın ile İlgili Aramalar

Google’da Asya Taşkın ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Asya Taşkın Akasya Durağı Asya Taşkın Küçük Gelin Asya Taşkın sevgilisi Asya Taşkın boyu Asya Taşkın Kimse Bilmez Asya Taşkın Savaşçı Asya taşkın Instagram Asya Taşkın Arka Sokaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi