Biyografi

A Spor Sunucusu Sinem Ökten Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

A Spor sunucusu Sinem Ökten kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sinem Ökten’den söz edeceğiz.

Sinem Ökten Kimdir?

  • Sunucu, spiker.

26 Temmuz 1990 tarihinde hayata gözlerini açan Sinem Ökten, Ege Üniversitesi’nde Dil Yorumlama ve Çeviri Bölümü’nden 2013 yılında mezun olmuştur. Temmuz 2013 ve Temmuz 2016 tarihleri arasında NTV Spor kanalında spor spikeri olarak görev yapan Sinem Ökten daha sonra 2016 yılını Temmuz ayında Tivibuspor’da spikerlik yapmaya başlamıştır. Sinem Ökten son olarak 7 Ağustos 2020 tarihinde A Spor ekranlarında yine spor spikeri olarak görev yapmaya başlamıştır. Sinem Ökten, bir dönem Kerem Tunçeri (miili eski basketbolcu) ile yaşadığı ilişkiyle ismini duyurmuş ve basında kendine yer bulmuştu.

Kaç Yaşında?

Sinem Ökten ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. A Spor’un çiçeği burnunda spikeri Sinem Ökten yukarıda da belirttiğimiz gibi 1990 yılında hayata gözlerini açmıştır. Yani Ökten, 2020 itibariyle 30 yaşındadır.

Nereli?

Sinem Ökten ile ilgili olarak merak konusu olan bir diğer başlık da nereli olduğudur. Ekranların en başarılı isimleri arasında yer alan Sinem Ökten her ne kadar yaşamının büyük bir kısmını İzmir’de ve İstanbul’da geçirse de baba tarafından aslen Samsunludur.

Burcu Ne?

  • Sinem Ökten 26 Temmuz tarihinde dünyaya gelmiştir. Kendisi Aslan burcudur.

Hangi Takımı Tutuyor?

Sinem Ökten ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de hangi takımı tuttuğudur. Başarılı spor spikeri Sinem Ökten, genelde hem yaptığı yorumlarda hem de konuşmacılara olan yaklaşımında hangi takımı tuttuğunu gizlemektedir. Nitekim kendisi bir spiker ve sunucu olduğundan hangi takımı tuttuğu yorumlarında anlaşılmıyor. Ökten her takıma eşit mesafededir.

Öte yandan Instagram hesabında 65 binden, Twitter hesabında da 22 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Boy bilgisine ulaşılamamıştır.

Sinem Ökten ile İlgili Aramalar

Google’da Sinem Ökten ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sinem Ökten kaç yaşında Sinem Ökten sevgilisi Sinem Ökten boyu Sinem ökten ayak Sinem ökten ekşi Sinem Ökten doğum tarihi Sinem Ökten vikipedi Sinem Ökten hangi takımı tutuyor

One thought on “A Spor Sunucusu Sinem Ökten Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

  • Harun

    Çok güzel bi kadın ? hanı derler ya kadın gibi kadın diye işte aynen öyle ? gerçekten tepeden tırnağa kadar 10 numara gerçekten perfect bi kadın ve gerçekten perfect bi dişi ?? Sinem Ökten istesin bütün servetim malım mülküm arsalarım zeytinliklerim herseyim ona feda olsun ? Sinem Ökten istesin yeter herşeyimi onun adına ve onun üzerine yaptırırım ?? çünkü o buna değer, Sinem Ökten eğer hayatta birşey isterse hayattaki herşey sadece tefarruhattır ?? işte o kadar ?

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds